خانه
تماس با ما
نقشه سایت
1392/2/30 دوشنبه بازدید عاملیان مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان از مناطق خوانسار و گلپایگان عاملیان :امروز دستگاه آموزش و پرورش کشور بهتر و بیشتر از گذشته در حال حرکت به جلو می باشد.

امروز دستگاه آموزش و پرورش کشور بهتر و بیشتر از گذشته در حال حرکت به جلو می باشد. به گزارش اداره روابط عمومی و اسناد اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان سید مجید عاملیان مدیر کل آموزش و پرورش استان با بیان این مطلب در جمع مدیران واحدهای آموزشی شهرستانهای خوانسار و گلپایگان گفت : همه ما در سیستم آموزش و پرورش تکالیفی داریم که در نظام آموزش و پرورش جایگاه مدیریت واحد های آموزشی بر جسته ترین این تکالیف است .وی گفت : کلید گشودن قفلهای آموزش و پرورش در دست مدارس است . عاملیان اظهار داشت : سال تحصیلی که پشت سر گذاشتیم ، سالی پر از توفیق و سربلندی بود . به خصوص در اجرای برنامه های تحولی نظام  تعلیم و تربیت کشور. وی ادامه داد : همکاران شما در ادارات آموزش و پرورش استان ، شهرستانها و مناطق در حال کار شبانه روزی و بی استراحت بوده و هستند تا امروز به یکی از پر افتخارترین دورانهای آموزش و پرورش استان و کشور رسیدیم که این مهم محقق نمی شده مگر ظهور لطف خداوند در قالب دلسوزی ، ایثار و همت شما فرهنگیان عزیز . مدیر کل آموزش و پرورش استان گفت : اینکه مدیران مدارس درصدر مطالبات خود به روز رسانی امکانات آموزشی از جمله هوشمند سازی مدارس را دارند دارای ارزشی والاست . وی گفت: باید تلاش کثیر با همت بیشتر خود و استفاده از توانمندیهای مردمی ، افقهای پیشارو را  هر چه بیشتر دست یافتنی کنیم . عاملیان از مدیران واحدهای آموزشی و برنامه ریزان آن خواست : تمامی برنامه های و دیدگاههای خود را با سند ارزشمند تحول بنیادین که به عنوان قانون اساسی آموزش و پرورش کشور است هماهنگ کننده و جهت موفقیت در اجرای آن پیام  گرانسنگ مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) را با دقت بیشتر مطالعه کنند و در مسیر تحقق مطالبات ایشان قدم بردارند .  عاملیان درخصوص انتخابات ریاست جمهوری گفت : بنا به فرمایشات رهبر معظم انقلاب ( مدظله العالی ) نقش آموزش و پرورش در این جریان مهم سیاسی بسیار بی بدیل بوده و لازم است به دور از هرگونه جانب داری از کاندیدایی ، صرفا در مسیر حضور حداکثری مردم تلاش کنیم . و چنانچه در این کار کوتاهی کنیم شکی نداریم که در همین دنیا عواقب منفی آن را درک خواهیم کرد.

وی گفت : در بررسیهای انجام شده ، بالاترین میزان اعتماد مردم از قبل تا کنون به فرهنگیان و دستگاه آموزش و پرورش بوده و همت و لذا استفاده لازم از این اعتماد عمومی همراه با بصیرت کامل ، نقشی اساسی در شکوه این حماسه سیاسی خواهد داشت . مدیر کل آموزش و پرورش استان در جلسه مدیران شهر خوانسار گفت : خوانسار با دیرینه و پشتوانه فرهنگی و مذهبی که دارد ،  دارای حسی ملکوتی است که همین امر باعث  بالا بودن صبغه معنوی آن شده است.  عاملیان همچنین در جمع مدیران گلپایگان از این شهر به عنوان ایمان شهر یاد گرد و گفت : تنفس معنوی در این دیار  ایمان را به فرهنگیان منطقه تبریک می گوییم . شایان ذکر است که در آغاز این دو جلسه که به صورت جداگانه در شهرهای خوانسار و گلپایگان برگزار شد مدیران ادارات آموزش و پرورش خوانسار و گلپایگان و همچنین نماینده مدیران شهرستانهای یاد شده به بیان دیدگاه ها ، پیشنهادات و مطالبات خود پرداختند .

 

 
امتیاز دهی
 
 

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest2 (meduguest2)


Powered By Sigma ITID.