پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان اصفهان
اخبار مهم:
اطلاعیه جذب نیروی آموزش و پرورش به صورت سرباز معلم

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان ؛ آموزش و پرورش استان اصفهان جهت سال تحصیلی 97 - 1396 سرباز معلم جذب می کند . باطلاع آن دسته از متقاضیان طرح سرباز معلم می رساند ثبت نام از متقاضیان از تاریخ 20/ 02 / 1396 لغایت 25 / 02 / 1396 صرفاً جهت تدریس در رشته های مورد نیاز مناطق محروم و نیمه برخوردار و با توجه به موارد ذیل انجام می پذیرد . لذا متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام و ارائه مدارک و مستندات به آموزش و پرورش محل سکونت و رعایت ضوابط و مقررات مربوطه نسبت به ثبت نام اولیه اقدام نمایند .

ثبت نام از طریق سامانه sarbaz.isfedu.ir انجام می پذیرد . لذا متقاضیان می بایست ضمن مراجعه به سامانه مذکور نسبت به ثبت نام اولیه و همچنین تحویل مدارك و مستندات به امور اداری آموزش و پرورش مناطق و نواحی محل سکونت تا مهلت مقرر(حداکثر تا پایان وقت اداری روز دوشنبه 25 / 2 / 1396 ) اقدام نمایند .
تذکر : متقاضیان پس از ثبت نام و تکمیل فرم درسامانه و انتخاب منطقه /ناحیه ثبت نامی می توانند جهت تشکیل پرونده و تحویل مدارک در همان منطقه /ناحیه انتخابی اقدام نمایند لذا ثبت نام آنها در مناطق دیگری به جز منطقه انتخابی امکان پذیر نمی باشد . سازماندهی آنان پس از پذیرش نهایی بر اساس نیاز در مناطق دیگر در استان ( به جز شهر اصفهان ) می باشد .

ثبت نام برای فارغ التحصیلان دارای مدرك تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس صورت می پذیرد. (مدرك تحصیلی معادل قابل قبول نمی باشد )
اصل برگه سبز اعزام بدون غیبت ممهور به مهر واكسیناسیون در زمان ثبت نام الزامی است .(صرفاً اعزامی تاریخ 1 / 4 / 96 و 1 / 6 / 96 )
اگر مشمول قبلاً درخواست معافیت پزشكی و یا تحصیلی كرده باشد سازمان وظیفه عمومی اعزام وی را لغو نموده و لذا از لیست سرباز معلم كنار گذاشته می شود . لازم است این افراد در مهلت ثبت نام نسبت به ابطال درخواست معافیت اقدام نمایند .
امریه آموزش و پرورش شامل كسرخدمت نخواهد شد و مدت خدمت دو سال كامل می باشد ، همچنین پس از پذیرش امكان ترخیص جهت ادامه تحصیل وجود ندارد . متقاضیان در صورت کتمان کسر خدمت در هنگام ثبت نام و سپس درخواست استفاده از آن در حین خدمت ملزم به جبران خسارات مادی ناشی از خروج قبل از پایان سال تحصیلی و هزینه دوره آموزشی بدو خدمت و دوره آموزش نظامی می باشند. در خصوص انصراف پذیرفته شدگان جهت ادامه تحصیل نیز مشمول پرداخت هزینه های فوق می باشند. ( درخصوص موارد ذكر شده تعهد محضری گرفته خواهد شد )
ادامه اشتغال معلمان وظیفه پس از اتمام خدمت موظف غیرمجاز می باشد و انجام خدمت ضرورت هیچگونه حق استخدامی برای افراد ایجاد نمی كند .
ثبت نام به معنای پذیرفته شدن نیست و پذیرش نهایی بعد از انجام مصاحبه ، گزینش و كسب امتیاز لازم مشخص خواهد شد .( زمان و مكان مصاحبه بر اساس جدول زمان بندی از طریق سایت اداره كل آموزش و پرورش و سامانه ثبت نام به اطلاع متقاضیان خواهد رسید . اعلام نتیجه نهایی از طریق سامانه مذكور قابل مشاهده خواهد بود .)
اعزام پذیرفته شدگان به مراكز آموزشی نظامی در تاریخ 1 /4 / 96 انجام خواهد گرفت .
مهلت ثبت نام به هیچ وجه تمدید نخواهد شد .
*مدارك مورد نیاز جهت تشكیل پرونده در ادارات آموزش و پروش مناطق و نواحی :

اصل و تصویراز تمام صفحات شناسنامه و كارت ملی ( 2 سری )
سه قطعه عكس جدید پشت نویسی شده
اصل و تصویر مدرك تحصیلی
اصل و تصویر برگه سبز اعزام به خدمت ( صرفاً اعزامی 1 / 4 / 96 و 1 / 6 / 96 )
فرم تكمیل شده اطلاعات فردی ( فرم گزینش )
پرینت فرم شماره 1 و فرم امتیاز بندی (شماره 2) از سامانه به همراه كپی مدارك امتیاز آور در فرم

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه