پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان اصفهان
کدمطلب: fHEoT6Cm      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ ۱۲:۳۶:۰۹      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۱۶
محمد حسن قائدیها ، مدیر کل آموزش و پرورش :

در جشن گلریزان آزادی زندانیان غیر عمد مبلغ چهار میلیارد ریال کمک شد

مدیر کل آموزش و پرورش استان از کمک 4 میلیارد ریالی فرهنگیان استان در جشن گلریزان آزادی زندانیان غیر عمد توسط فرهنگیان استان اصفهان خبر داد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش‌ و پرورش استان اصفهان، شامگاه دوشنبه 22 خردادماه در جشن گلریزان  آزادی زندانیان جرائم غیر عمد استان اصفهان که با همکاری ستاد مردمی حمایت از زندانیان و صدا و سیمای مرکز اصفهان برگزار شد ، مبلغ چهار میلیارد و هفتاد و چهار میلیون و یکصد و پنجاه‌ و پنج هزار ریال کمک از سوی معلمان و کادر آموزش ‌و پرورش نواحی یک، دو، سه، چهار، پنج و شش آموزش ‌و پرورش استان اصفهان و همچنین آموزش ‌و پرورش شهرستان‌های برخوار، پیربکران، فلاورجان، کوهپایه، گلپایگان ، باغبهادران و میمه جمع‌آوری و در اختیار این ستاد قرار گرفت.

این جشن با حضور محمدحسن قائدیها ، مدیرکل آموزش‌ و پرورش استان اصفهان ؛  ناظم‌زاده  ، رئیس اداره آموزش ‌و پرورش ناحیه 2 و اسماعیلی ،  رئیس اداره آموزش‌ و پرورش ناحیه 4 شهر اصفهان و تعدادی از معلمان نواحی آموزش‌ و پرورش اصفهان برگزار شد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان ضمن تشکر از همراهی و مساعدت فرهنگیان استان در استقبال از جشن گل ریزان جامعه فرهنگی را نمونه ایثار ، صداقت ، تعهد و از خود گذشتگی دانست که در همه فعالیت های خیر خواهانه و خدا جویانه در صف اول قرار داشته و مشارکت نموده است .

وی ضمن اشاره به برخی از ایثارگری های معلمان از جمله : اهداء کلیه ؛ نجات جان دانش آموزان گرفتار در حریق و . . . جامعه فرهنگیان را نماد کامل انسانیت ، از خود گذشتگی و تعهد دانست .

قائدیها در ادامه به بیان گزارش مالی کمک فرهنگیان به جشن گلریزان در ماه رمضان امسال اشاره کرد و گفت : امسال تاکنون توسط نواحی شش گانه و مناطق برخوار ؛ پیربکران ؛ فلاورجان ؛ کوهپایه ؛ گلپایگان ؛ میمه ؛ باغبهادران ؛ مبلغ 000 / 155 / 074 / 4 ریال به منظور آزادی زندانیان جرائم غیرعمد به ستاد دیه اهداء گردیده است .

 گفتنی است در این برنامه خیرخواهانه که باهمت کلیه خیرین اصفهان، دستگاه‌ها و نهادهای استان و مردم خیر این شهر برگزار شد ، مبلغ 560 میلیون ریال کمک از سوی معلمان آموزش‌ و پرورش ناحیه 1 ؛  مبلغ  422/455/000 ریال از طرف معلمان ناحیه 2 ؛  مبلغ 1/165/000/000 ریال از طرف معلمان آموزش و پرورش  ناحیه 3 ؛ مبلغ 305/400/000 ریال از طرف معلمان آموزش و پرورش  ناحیه 4 ؛  مبلغ 1/157/300/000 از طرف  معلمان آموزش و پرورش ناحیه 5 و مبلغ 300 میلیون ریال از طرف معلمان آموزش و پرورش ناحیه 6 جمع‌آوری شد . همچنین مبلغ 30 میلیون ریال از طرف آموزش ‌و پرورش شهرستان برخوار ؛ مبلغ 10 میلیون ریال از آموزش ‌و پرورش پیربکران ؛ مبلغ 215/000/000 ریال آموزش ‌و پرورش شهرستان فلاورجان ؛ مبلغ 12 میلیون ریال آموزش‌ و پرورش کوهپایه ، مبلغ 37 میلیون ریال از طرف آموزش‌ و پرورش شهرستان گلپایگان ؛ مبلغ 20 میلیون ریال از آموزش‌ و پرورش شهرستان میمه و  همچنین مبلغ 000 / 000 / 10 ریال از طرف آموزش و پرورش باغبهادران برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اصفهان اهدا گردید.

لازم به ذکر است در جشن شب گذشته خیرین شرکت‌کننده در این مراسم کمک‌های خود شامل وجه نقد، چک، تعهدات و طلا بالغ ‌بر یکصد میلیون تومان را برای آزادی زندانیان به ستاد مردمی  اهدا کرده و در این عمل خداپسندانه و خیر خواهانه شرکت کردند.

در ادامه این مراسم اسدالله جولایی ، رئیس ستاد دیه کشور در سخنانی ضمن تحسین این حرکت خیر در اصفهان، آزادی زندانیان در شرایط فعلی را گام موثری در جهت کاهش مشکلات ‌ اجتماعی خانواده زندانیان برشمرد و اذعان کرد:

به همت این ستاد این مژده به همشهریان اصفهانی داده می شود که مددجویان و زندانیان جرائم غیرعمد با بدهی زیر دویست میلیون ریال بدون هیچ محدودیتی آزاد می شوند.

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه