پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان اصفهان
کدمطلب: TT9rbsvN      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ ۱۳:۱۰:۴۲      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۷۱
در آموزش و پرورش میمه اتفاق افتاد :

برگزاری اولین جشنواره خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار

اولین جشنواره خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار آموزش و پرورش منطقه میمه در سالن اجتماعات خانه معلم شهر میمه برگزار شد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش منطقه میمه اولین جشنواره خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار با حضور امام جمعه بخش ، روسا و مسولین اداره کل نوسازی مدارس استان ، معاونت پژوهش اداره کل استان جناب آقای دکتر پناهی ، شهرداران، روسای شورای اسلامی شهر و روستا های منطقه رییس اداره آموزش و پرورش منطقه وکارشناسان اداری ، مدیران مدارس  منطقه وتعدادی از مسئولان  شهرمیمه در خانه معلم برگزار شد. 

در این مراسم رییس اداره آموزش و پرورش منطقه ضمن تقدیر و تشکر از حضور کلیه  مدعوین وخیران منطقه ، بویژه اولیای خیر  گفت: در منطقه میمه مدارسی وجود دارد که بسیار قدیمی می باشد ایمن نیست و باید تخریب و بازسازی و یا مقاوم سازی شود.

وی در ادامه، از کلیه کسانی که در ساخت و تجهیز یا در اختیار قرار دادن زمین برای ساخت مدارس اقدام کرده اند تقدیر و تشکر کرد  (از جمله : خانواده مرحوم احمدی خیر مدرسه سازی که در روستای زیاد آباد یک باب هنرستان با کلیه امکانات احداث نموده اند واشاره به اینکه روستای زیاد آباد در منطقه پنج واحد آموزشی دارد و هر پنج واحد زمین و قسمتی از ساخت خیر ساز می باشد .

رییس آموزش و پرورش ضمن تقدیر از مشارکت خیر ین ، ازحاضرین درخواست کرد: این موضوع را اطلاع رسانی کنندو  آموزش و پرورش را در این زمینه یاری کنند.

امام جمعه منطقه نیز در ادامه این برنامه اظهار کرد: کار خیر در دنیا به مثابه پرداخت بیمه هست که در آخرت ،  اندوخته آن انسان را کمک می کند.

حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا زمانی  ادامه داد: اگر امروز به ساخت مدارس کمک کنیم باقیات الصالحات برای ما است در حالی که عده ای معتقدند با انفاق سرمایه ، دارایی انسان کم می شود ، اما این واقعیت ندارد.

حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا زمانی با اشاره به فرموده آقای روح الامین در مورد بازدید نماینده بنیاد برکت از مدارس منطقه و تخریبی خواندن 70 درصد مدارس منطقه  فرمودند : باعث تعجب است و گفت: چرا باید فرزندان ما در مدارسی که از ساختمانهای استاندارد ، امکانات و تجهیزات لازم برخوردار نیستند تحصیل کنند  ؟ما نیاز به کمک خیرین داریم تا در ساخت وتجهیز مدارس آموزش وپرورش را  یاری کنند.

در ادامه این برنامه دکتر پناهی معاون پژوهش ، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان نیز در خصوص مدرسه و مدرسه سازی به ایراد سخن پرداخت و گفت : فکر و اندیشه آموزش و پرورش قابل تقدیر می باشد و باید در این راستا یاری رساند و مشکلات آموزشی و تربیتی  را حل و فصل کرد.

در بخش دیگری از این برنامه میر دامادیان رییس مجمع خیرین مدرسه ساز استان نیز در خصوص موضوع همایش عنوان کرد : ساخت مدارس و حضور فرزندان ما که در آینده برای جامعه مفید باشند ثواب و اجر اخروی دارد

گفتنی است اجرای سرود ، قرائت دکلمه، شعرخوانی و پخش کلیپی از اقدامات انجام شده خیرین در زمینه مدرسه سازی و اهدای زمین و .... و اهدای لوح یادبود و تندیس اولین جشنواره خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار از دیگر برنامه های این جشنواره بود.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه