پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان اصفهان
کدمطلب: VutDuXXZ      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ ۱۵:۰۹:۰۹      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۳۴
در آموزش و پرورش پیربکران اتفاق افتاد :

بازدید مسئولین اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان از دارالقرآن

مسئولین اداره کل از دارالقرآن آموزش و پرورش بازدید کردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش پیربکران ، نم نبات کارشناس مسئول قرآن و عترت اداره کل آموزش و پرورش استان و محمودیه کارشناس قرآن و عترت از مرکز دارالقرآن اداره آموزش و پرورش پیربکران بازدید کردند. نم نبات ضمن بررسی امکانات آموزشی، نکاتی را جهت جذب دانش آموزان به سوی فعالیت های قرآنی بیان کرد.

وی فعالیت های حوزه پرورشی به ویژه فعالیت های حوزه اقامه نماز و دارقرآن را مورد تایید خود قرار داد و اذعان داشت رشد فعالیت های دارالقرآن منطقه نسبت به سال های گذشته چشمگیر بود و اظهار امیدواری کرد یکی از پایلت های انجام مسابقات استانی منطقه پیربکران باشد.

در پایان وی از پتانسیل قوی دارالقرآن اظهار شادمانی کرد.این افراد کلیه عملکرد دارالقرآن و روند اجرای آن را مورد بازدید خود قرار دادند. پایگاه ستاد ثبت نام اوقات فراغت آموزش و پرورش هم مورد بازدید مسئولین اداره کل قرار گرفت.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه