پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان اصفهان
کدمطلب: 8u7gD9dl      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ ۱۵:۱۳:۵۳      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۰۵
معاون پروشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان:

اردوهای راهیان نور از جمله برنامه های هدفمند و تاثیرگذار در کشور است

معاون پروشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: اردوهای راهیان نور از جمله برنامه های هدفمند و تاثیرگذار در کشور است که باید به منظور اجرای هر چه بهتر آن برنامه ریزی مطلوبی صورت بگیرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، محمد جواد احمدی در یکصد و هشتاد و پنجمین جلسه کمیته اجرایی بسیج دانش آموزی استان اصفهان اظهار کرد: امروز متاسفانه نشاط و شادی در جامعه بسیار هستند که باید متناسب با نیازهای جامعه به این بحث توجه ویژه تری صورت بگیرد.

وی افزود: هر چه در سیره پیامبر مطالعه می کنیم، به این نتیجه دست می یابیم که پیامبران ما نشاط و شادی و ارتباط خوب با دیگران را سرلوحه کارهای خود قرار می دادند این در حالی است که در جامعه فعلی توجه چندانی به این موضوع نمی شود.

احمدی عنوان کرد: اگر روحانیون بتوانند نشاط و شادی را به دانش آموزان تزریق کنند آمادگی همکاری برای استقرار روحانیون در مدارس استان داریم.

وی تصریح کرد: با برگزاری کارگروه مورد نظر به منظور ایجاد تبادل نظر در راستای کیفیت در اجرای اردوهای راهیان نور می توان گام های موثری برای برگزاری این اردوها برداریم.

معاون پروشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: اردوهای راهیان نور از جمله برنامه های هدفمند و تاثیرگذار در کشور است.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه