پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان اصفهان
کدمطلب: 4UuNQBut      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ ۱۵:۲۱:۱۶      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۶۳
رئیس سازمان بسیج دانش آموزی استان اصفهان:

اعزام دانش آموزان به اردوهای راهیان نور در سال گذشته طی 5 مرحله

رئیس سازمان بسیج دانش آموزی استان اصفهان گفت: در سال گذشته طی 5 مرحله اعزام به مناطق عملیاتی دفاع مقدس صورت گرفت که در این زمینه 420 دستگاه اتوبوس اعزام شدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، سرگرد ادیب در یکصد و هشتاد و پنجمین جلسه کمیته اجرایی بسیج دانش آموزی استان اصفهان اظهار کرد: در زمینه اعزام روحانیون به مدارس و استقرار آنها باید حمایت مطلوب تری از مدارسی که بیشتر در معرض آسیب های اجتماعی قرار دارند، شود.

وی افزود: از آنجایی که فعالیت های ورزشی منجر به پیشگیری از آسیب های اجتماعی می شود باید به این موضوع نیز توجه ویژه ای صورت بگیرد.

سرگرد ادیب بیان کرد: یکی از موضوعات مهم این است که باید بسته های حمایتی در اختیار دانش آموزان در معرض خطر و مستضعف قرار گرفته شود.

وی تصریح کرد: در سال گذشته طی 5 مرحله اعزام به مناطق عملیاتی دفاع مقدس صورت گرفت که در این زمینه 420 دستگاه اتوبوس اعزام شدند.

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه