پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان اصفهان
کدمطلب: JuD0q0Oa      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ۱۲:۲۲:۵۴      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۴۳
مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان:

انتظار ما از دانشگاه آزاد شهرضا، حمایت از ایده های دانش آموزی است

مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: هم اکنون انتظار ما از دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا، حمایت از ایده های دانش آموزی است تا بچه ها بتوانند وارد عمل شوند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، محمد حسن قائدیها در مراسم بازدید از دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا با هدف انعقاد تفاهم نامه آموزشی پژوهشی میان اداره کل آموزش و پرورش استان و دانشگاه آزاد شهرضا اظهار کرد: امروز باید در آموزش و پرورش، دانش آموزان را با مباحث دانشگاهی مرتبط کنیم و خوشبختانه این ارتباط میان آموزش و پرورش با سایر دستگاه ها به ویژه واحدهای دانشگاهی وجود دارد که نشان دهنده اتصال نسل ها برای نوآوری و پژوهش و کارآفرینی است.

وی افزود: هم اکنون در آموزش و پرورش به سمت مباحث پژوهشی و کارآفرینی پیش رفته ایم و کارهای خوبی در حوزه های مختلف نیز صورت گرفته است.

محمد حسن قائدیها بیان کرد: امروز در هر منطقه یک پژوهش سرای دانش آموزی وجود دارد که در مجموع 40 پژوهش سرا در استان در حال خدمت رسانی به دانش آموزان هستند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان ادامه داد: هم اکنون انتظار ما از دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا، حمایت از ایده های دانش آموزی است تا بچه ها بتوانند وارد عمل شوند.

وی تصریح کرد: امروز در فرایند تعلیم و تربیت و تدریس، تغییر محتوا صورت گرفته است و دانشگاه ها می توانند در این زمینه با ما همکاری لازم را داشته باشند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه