پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان اصفهان
کدمطلب: 8oMS6QEW      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ۱۲:۲۷:۲۹      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۱۳
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان:

نیاز، افراد را به سمت الگوهای خلاقانه هدایت می کند

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: کارآفرین از نیاز متولد می شود بنابراین نیاز است که افراد را به سمت الگوهای خلاقانه هدایت می کند و امیداریم از این اقدام دو طرفه بتوانیم خروجی مطلوبی داشته باشیم.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، رحیم محمدی در مراسم بازدید از دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا با هدف انعقاد تفاهم نامه آموزشی پژوهشی میان اداره کل آموزش و پرورش استان و دانشگاه آزاد شهرضا اظهار کرد: امروز شاهد توسعه و همکاری های مشترک میان اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان با دستگاه های مختلف از جمله دانشگاه ها هستیم.

وی با اشاره به اینکه تفاهم نامه، احصاء فرصت های دو طرفه است، افزود: در دانشگاه های آزاد با شناسایی و استعدادیابی دانشجویان می توان گام های بلندی برداشت.

رحیم محمدی ادامه داد: اگر رویکرد تفاهم نام به سمت ایجاد چارچوب شرایط و فرصت ها باشد، مطلوب تر خواهد بود.

وی با بیان اینکه با توجه به نگاه امروز، امیدوارم به دانشگاه های اثربخش دست پیدا کنیم، عنوان کرد: کارآفرین از نیاز متولد می شود بنابراین نیاز است که افراد را به سمت الگوهای خلاقانه هدایت می کند و امیداریم از این اقدام دو طرفه بتوانیم خروجی مطلوبی داشته باشیم.

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه