پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان اصفهان
کدمطلب: ySyBUtQH      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ۱۲:۳۰:۵۳      تعداد بازديد اين صفحه:  ۸۹
فرماندار شهرضا:

وجود آزمایشگاه های مختلف در دانشگاه ها پتانسیل مطلوبی برای دانش آموزان محسوب می شود

فرماندار شهرضا گفت: وجود آزمایشگاه های مختلف در دانشگاه ها، پتانسیل بسیار مطلوبی است که دانش آموزان باید از امکانات موجود بهره مند شوند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، گلابی در مراسم بازدید مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان و هیات همراه از دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا با هدف انعقاد تفاهم نامه آموزشی پژوهشی میان اداره کل آموزش و پرورش استان و دانشگاه آزاد شهرضا اظهار کرد: در مدیریت، واژه ای وجود دارد مبنی از اینکه مدیریت، کار کردن به وسیله دیگران که خود واژه ای مهم و قابل تامل است.

وی افزود: زمانی که ما برای ساخت مدرسه با مشکلاتی مواجه هستیم و در عین حال از دانش آموزانی با آی کیو بالا برخوردار هستیم، باید از موقعیت های پیش رو استفاده کنیم.

گلابی بیان کرد: وجود آزمایشگاه های مختلف در دانشگاه ها، پتانسیل بسیار مطلوبی است که دانش آموزان می توانند از امکانات دانشگاه استفاده کنند تا بلکه بتوانند با فضای دانشگاه آشنا شوند.

وی تصریح کرد: امیداورم هر روز شاهد ارتقای دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا در زمینه های مختلف باشیم.

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه