پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان اصفهان
کدمطلب: nh3FE9bo      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ۱۲:۳۱:۵۸      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۲۵
مدیر گروه شیمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا اعلام کرد:

نتایج مطلوب انعقاد تفاهم نامه همکاری میان اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان با دانشگاه آزاد شهرضا

مدیر گروه شیمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا گفت: یکی از اهداف اساسی ما، انعقاد تفاهم نامه همکاری در بخش آموزشی و پژوهشی میان اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان با دانشگاه آزاد واحد شهرضا است که در آینده نتایج مطلوبی را به دنبال خواهد داشت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، دکتر میرستاری در مراسم بازدید مدیر کل آموزش و پرورش استان و هیات همراه از دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا با هدف انعقاد تفاهم نامه آموزشی پژوهشی میان اداره کل آموزش و پرورش استان و دانشگاه آزاد شهرضا اظهار کرد: با توجه به اینکه فراوانی پتانسیل و خلاقیت در دانشجویان، کافی نبود و به این فکر افتادیم که با آموزش و پرورش ارتباط برقرار کنیم و اقدام به پویایی کنیم تا بلکه تعداد دانش آموزان با روحیه کارآفرینی و خلاقیت افزایش یابد.

وی با اشاره به اینکه در راستای افزایش روحیه کارآفرینی و خلاقیت در دانش آموزان، سه طرح به ذهن رسید، افزود: از آنجایی که تنها آزمونی که دانش آموزان می توانند خود را محک بزنند، کنکور بود، به همین منظور مدلی را در دانشگاه ایجاد کردیم و آن، برگزاری مسابقات علمی حضوری میان دانشجویان است که خوشبختانه صدا و سیما به منظور اطلاع رسانی استقبال کرد.

دکتر میرستاری بیان کرد: پیشنهاد دوم ما، ایجاد خانه شیمی با شهرداری بود و پیشنهاد سوم ما نیز ورود به بخش پژوهش سراها بود چرا که هم اکنون می توانیم در بخش تحقیق، پژوهش و آزمایشگاه ها کمک کنیم.

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه