پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان اصفهان
کدمطلب: HzV4gD5S      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ۱۲:۵۷:۴۶      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۴۱
به میزبانی آموزش و پرورش ناحیه 2 برگزار گردید :

اولین کارگاه آموزشی تاب آوری در استان اصفهان

اولین کارگاه آموزشی تاب آوری در استان اصفهان با حضور استاد محمدرضا مقدسی مدیر و موسس خانه تاب آوری ایران، با همکاری اداره آموزش و پرورش ناحیه 2 اصفهان و انجمن ازدواج و خانواده ایران در آموزش و پرورش ناحیه 2 در حال برگزاری است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه 2 شهر اصفهان ، در راستای اجرای برنامه های هدفمند پیشگیری از آسیب های اجتماعی در سطح مدارس ناحیه، بر اساس هماهنگی های به عمل آمده با خانه تاب آوری ایران و انجمن ازدواج و خانواده ایران، به ابتكار مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 2، اولین كارگاه 2 روزه مدل آموزشی مدرسه تاب آور، با حضور دكتر محمد رضا مقدسی، مدیر و موسس خانه تاب آوری ایران، به مدت 16ساعت، در محل سالن اجتماعات ناحیه در حال برگزاری است .

در این طرح مقرر است مربیان آموزش دیده مدارس تاب آور، كه گواهی نامه رسمی پایان دوره را با تایید خانه تاب آوری ایران، انجمن ازدواج و خانواده ایران و مدیریت آموزش و پرورش ناحیه دریافت می كنند، به صورت پایلوت در 4 مدرسه دوره ابتدایی، مدل آموزشی مدرسه تاب آور را، با هدف ارتقاء مهارت های تاب آوری در دانش آموزان و پرسنل آموزشگاه، برنامه ریزی، سازمان دهی، اجرا و ارزیابی نمایند. امید است در آینده ای نزدیك با اتكال به یاری خداوند متعال و مساعدت همه جانبه نهاد ها و سازمان های منتفع، گام های بلندی در رسیدن  به اهداف عالی این طرح در استان برداشته شود.

در این کارگاه که در راستای اجرای طرح مدرسه تاب آور با هدف تربیت دانش آموز تاب آور طراحی گردیدراهبران آموزشی مدارس ابتدایی (مدیران ،مشاوران ،معاونین و... ) بصورت پایلوت انتخاب شده و در کارگاه آموزشی تاب اوری شرکت نمودند ، قرار است راهبران آموزشی برای هر آموزشگاه برنامه استراتژیک باهدف ارتقاء تاب آوری عوامل اجرایی آموزشی و پرورشی بخصوص دانش آموزان خود را طراحی و اجرا  نمایند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه